O nás         Letní univerzity         Adopce         Pomáháme         Návštěvní kniha         Kontakty

     O nás:
  Úvod
  Adopce
  Fotogalerie
  Napsali o nás
  Přihláška
 Sponzoři


 

Partnerské zahrady CEAF ZOO

CEAF ZOO vnímá všechny zoologické zahrady, a to nejen v České republice, jako své partnery. Avšak některé zahrady můžeme díky jejich představitelům chápat spíše jako přátele a to hned z několika důvodů. Jsou zahrady, které našim členům nabízejí nějaké zvýhodnění. Partnerskou zahradou CEAF ZOO je také zahrada, která našim juniorům umožnila konání letní univerzity, nebo její představitelé významně ovlivňují a podporují chod asociace.

Jsme hrdí, že v současnosti patří mezi naše partnerské zahrady ZOO v Plzni, Ústí nad Labem , Liberci, Ostravě, Dvoře Králové nad Labem a nově i v Oloumouci. Věříme také v postupné rozšiřování počtu našich partnerských zahrad.

Začátek spolupráce se zahradami v Plzni a Ústí nad Labem se datuje již samotným založením Středoevropské asociace přátel ZOO, neboť zakládajícími členy jsou i Mgr. Martin Vobruba a Ing. Věra Vrabcová, pracovníci zmíněných zahrad. Naše partnerství s libereckou zoologickou zahradou je relativně mladé a začalo Letní univerzitou juniorů v roce 2005.

Za podporu také děkujeme Armádě České republiky.