Site Overlay

Letní univerzita juniorů | 2021

Kapacita LUJ byla naplněna. Případné přihlášky jenom jako náhradníci.

Vážení rodiče,

I v této složité situace jsme se rozhodli pokračovat ve více než 20 leté tradici Letních univerzit juniorů. Tento rok připravujeme LUJ ve 4variantách a to :

1) Epidemiologická situace nám umožní uskutečnit LUJ bez omezení, tzn. 6 x program v ZOO.
2) Počet návštěv v ZOO bude záviset od epidemiologické situace a stanovených podmínek pro konání dětských táborů, tzn. menší počet návštěv v ZOO se zachováním noční prohlídky ZOO.
3) V případě, že budou povoleny dětské tábory ale bez možností pořádání výletů, jsme připraveny LUJ zorganizovat i za těchto podmínek. Pro tento případ připravujeme zajímavý a atraktivní přírodovědný program na naši základně. Program bude doplněn zajímavými besedami se současnými ale i s bývalými pracovníky ZOO, pracovníky CHKO a s našimi členy, doplněný o pobyt v přírodě s možností koupání přímo v areálu chaty Mír.
4) Na tuto variantu nechceme ani pomyslet, a to že dětské tábory nebudou vzhledem k epidemiologické situace povoleny. V případě, že epidemiologická situace nedovolí pořádat dětské tábory, bude Vám účastnický poplatek vrácen v plné výši.

V současné době nejsou stanoveny podmínky pro konání dětských táborů z hlediska vývoje epidemiologické situace (obsah lékařského posudku a jeho platnost z uplynulého období, každodenní měření teploty, dezinfekce, zákaz návštěv rodičů, nástup s negativním testem apod. …), proto nejsou připraveny další dokumenty k nástupu dětí. Jedná se o Posudek o zdravotní způsobilosti, Nástupní list dítěte do tábora, Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte a Seznam léků. Tyto Vám zašleme začátkem června až po zveřejnění podmínek pro konání dětských táborů.

Jsme optimisti a věříme, že LUJ se uskuteční i tento rok za přísnějších hygienických podmínek.

DOKUMENTY K LUJ 2021:

Minimálně 30 dní před zahájením LUJ obdržíte emailem a na www stránkách budou zveřejněny následující dokumenty:

  • Nástupní list dítěte do tábora CEAF
  • Posudek o zdravotní způsobilosti
  • Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte
  • Seznam užívaných léků
Copyright © 2021 CEAF ZOO. All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes